Podporovat a chránit. Šifra pro většinu lidí na planetě

Posted on 11/07/2018 5:07pm

V lidském těle se nachází kolem 70% vody. Aby osoba dobře jednala, je povinná pořád o sebe starat se tak, aby ji nic nepochybělo. /


Každý den umírá okolo 150 tisíc lidí. Nejedná se pouze o známky stárnoucího společenství.


Je to způsobené rovněž negativními okolnostmi, které pro vlastní tělo kolikrát vytváříme. Mohli bychom člověka porovnat s nádrži. Pokud někdo používá nádrže na pitnou vodu je mu známo, že jestli ji nějakým způsobem nebude doplňovat, tak barel se vyprázdní . Nádrže na pitnou vodu jsou zde pro to, aby jsme se směli kdykoli osvěžit.

Pakliže své potřebě nesplníme přání, pak nám může být špatně. vozidlo aby dobře fungovalo, musí být jeho palivová nádrž alespoň trochu plná . Toto je to stejné i s naším tělem. Pokud se budeme sytit kvalitními pokrmy a pít dobré tekutiny, fyzická palivová nádrž bude dobře pracovat. To způsobí, že my budeme plní nadšení, a věci, které budeme vykonávat se nám ve většině podaří. Pokud si přejeme ochraňovat krajinu, jsme povinní pustit se do sebe sama. Pokud budeme milovat sami sebe a každodenně dodávat tekutiny, budeme se dobře cítit. Toto může být prospěšné i krajině. Vlastním dobrým vnitřním pocitem, nebudeme ovlivňovat jenom sami sebe, ale i osoby kolem nás. /


folie
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com


benzína
Author: holding graz
Source: http://www.flickr.com
Pakliže u nás bude vše uspořádané, můžeme začít dávat do souladu s přírodou věci kolem nás. Čistota v místě kde se nacházíme popřípadě máme firmu, je důležitým faktem, pro dobré fungování celé společnosti.


Jestliže si přejeme změnu, jsme povinní ji zahájit u sebe. Pořádek se svým tělem nám pomůže vykonat pořádek s úkoly okolo svého domu, na pracovišti a jiných místech.

Tags: domu, firm, vozidlo